Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy
Knihovna
Inzerce
Diskuse
Fotogalerie
Výstavy
Kontakt
Odkazy

RSS

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
Dokumenty s tematikou - Sklípkani

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
cruelty

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 12:02 am    Předmět: Dokumenty s tematikou - Sklípkani Odpovědět s citátem

Zdravím,
obracím se na Vás se žádostí o možnosti stáhnutí, či jeného získání dokumentu o Sklípkanech, na kterých se podílel R.West a jde o tyto filmy nebo pokud máte i jiné stouto tématikou, napište.

* "Tarantulas: King of the Spiders" (Pangolin Pictures & National Geographic Explorer)
    * "Spidermania" (Omni Films & Animal Planet)
    * "Tarantulas - Champions of the Wild" (Omni Films),
    * "Spiders" (PBS - Scientific American Frontiers),
    * "Giants - Spiders" (United Productions - HTV West).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wattie
Moderátor

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 9:44 am    Předmět: Re: Dokumenty s tematikou - Sklípkani Odpovědět s citátem

cruelty napsal:
Zdravím,
obracím se na Vás se žádostí o možnosti stáhnutí, či jeného získání dokumentu o Sklípkanech, na kterých se podílel R.West a jde o tyto filmy nebo pokud máte i jiné stouto tématikou, napište.

* "Tarantulas: King of the Spiders" (Pangolin Pictures & National Geographic Explorer)
    * "Spidermania" (Omni Films & Animal Planet)
    * "Tarantulas - Champions of the Wild" (Omni Films),
    * "Spiders" (PBS - Scientific American Frontiers),
    * "Giants - Spiders" (United Productions - HTV West).

No to jsi pouze opsal ze stránky Ricka Westa. Proč nenapíšeš přímo jemu? Budeš je mít v originále. Wink
cruelty

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je sice pravda, že jsem to opsal, ale kdybych to napsal názvy já, tak na tom nic nezměním. A nenapíšu mu poněvadž můj cizí jazyk není až tak dobrý . Takže se to snažím sehnat jiným způsobem Smile
wattie
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cruelty napsal:
To je sice pravda, že jsem to opsal, ale kdybych to napsal názvy já, tak na tom nic nezměním. A nenapíšu mu poněvadž můj cizí jazyk není až tak dobrý . Takže se to snažím sehnat jiným způsobem Smile

Každopádně tady asi předně nejde o to, jestli jsi to opsal nebo ne. Jde Ti snad o to, aby jsi to sehnal. No a já Ti radím- napiš přímo Westovi.
KOLEKTOER

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cruelty napsal:
To je sice pravda, že jsem to opsal, ale kdybych to napsal názvy já, tak na tom nic nezměním. A nenapíšu mu poněvadž můj cizí jazyk není až tak dobrý . Takže se to snažím sehnat jiným způsobem :)

Jiným způsobem nás žádáš, abychom ti poradili, jak porušit autorská práva .-) Řekni kamarádovi s lepší angličtinou a napište Westovi :-)
(ne že bych aut. práva nikdy neporušil...) pst
wattie
Moderátor

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže upozornění všem, včetně alíka. Na této stránce se nebude zveřejňovat žádný návod, ani odkazy na nelegální stahování čehokoliv...
Alik23

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wattie napsal:
Takže upozornění všem, včetně alíka. Na této stránce se nebude zveřejňovat žádný návod, ani odkazy na nelegální stahování čehokoliv...

Hojas. Jo tak sorry to sem nechtel...ale nejsem si jisty jestli je to nelegalni-je to normalni nahravka z Novy-jako asi pres video coz by nelegalni nemelo byt-i kdyz vlastne nevim. No kazdopadne sorry... PS: kdyby nekdo chtel dokument od Ricka Westa-ozvete se soukromne. Cuz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: