Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy
Knihovna
Inzerce
Diskuse
Fotogalerie
Výstavy
Kontakt
Odkazy

RSS

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
teraechis

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Blackbaron

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 12:31 pm    Předmět: teraechis Odpovědět s citátem

Dobrý den všem,
chtěl bych si udělat takovou menší terarijní stěnu a tak jsem pátral na internetu po nějaké firmě, která se zabývá výrobou terárií pro pavouky a narazil jsem na firmu teraechis http://www.teraechis.cz/..Chtěl bych se zeptat jestli náte někdo s touto firmou zkušenosti..děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wattie
Moderátor

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Terária si lepím většinou sám. Kompletní terárium tady vyjde docela draho koukám...
Blackbaron

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 3:09 pm    Předmět: cena Odpovědět s citátem

No já nevím, ale píšou tam že cena za plně vybavené terárium 30x20x20cm je 495kč..což mi zas tak drahé nepřipadá. není to málo to ne, ale když si to chce člověk udělat sám tak ho taky nevyjde levně..myslim ty dekorace, pozadí atd...A navíc mají v referencích uvedeného pana Kovaříka..jako že asi používá terária od nich, nebo tak něco..
wattie
Moderátor

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No vidíš, takže sis na otázku "zda ano, či ne" u té firmy vlastně odpověděl sám. Když mají v referencích toho pana Kovaříka, jdi do toho..... Laughing . Mě vyjdou za tu cenu dvě "plně vybavená" terária, když si je udělám sám, včetně dekorací atd. Chce to jen trochu zručnosti a zájmu o věc. Ale ty si terária samozřejmě nakupuj kde chceš, je to tvoje věc. No, nejsi ty náhodou od nich a neděláš jim tady jen zadarmo reklamu? Musel bych jim ji pak naúčtovat... Wink
Blackbaron

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 4:19 pm    Předmět: reklama:-) Odpovědět s citátem

noo tak reklamu jim teda rozhodně nedělám...Smile
..Já nevm jestli je to dost...500kč..jenže né každej..si může vyrobit terárko sám..kde sehnat a hlavně nařezat sklo atd...A navíc to pozadí co tam dělaj vypadá fakt drsně...to bych asi nezvlád udělat sám...jako zručnej si myslim že jsem..Ale nevim jestli dost:-))Nebo druhá možnost je že bych nechal udělat terárko u sklenáře asi tak za 250kč řikal, že by stálo terárko 30x20x20..ale co to vybavení že....jeste jeden dotaz mám..když už jsme u těch terárek..chci si koupit teraphosu..a doufam že jí bude stači terarko 60x30x30cm..
wattie
Moderátor

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 1:15 pm    Předmět: Re: reklama:-) Odpovědět s citátem

Blackbaron napsal:
noo tak reklamu jim teda rozhodně nedělám...Smile
..Já nevm jestli je to dost...500kč..jenže né každej..si může vyrobit terárko sám..kde sehnat a hlavně nařezat sklo atd...A navíc to pozadí co tam dělaj vypadá fakt drsně...to bych asi nezvlád udělat sám...jako zručnej si myslim že jsem..Ale nevim jestli dost:-))Nebo druhá možnost je že bych nechal udělat terárko u sklenáře asi tak za 250kč řikal, že by stálo terárko 30x20x20..ale co to vybavení že....jeste jeden dotaz mám..když už jsme u těch terárek..chci si koupit teraphosu..a doufam že jí bude stači terarko 60x30x30cm..

Samozřejmě, s tou reklamou to byla legrace Wink . Jo, chápu že to firmu živí a uživit se musí. Terária to jsou samozřejmě krásná, ale já osobně jsem šel jinou cestou... Na T.blondii to je myslím dostačující terárium i když ideální by bylo, kdyby bylo ještě o deset cm "hlubší". Cool
Míra

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 1:56 pm    Předmět: Re: reklama:-) Odpovědět s citátem

Blackbaron napsal:
chci si koupit teraphosu..a doufam že jí bude stači terarko 60x30x30cm..

já mám na theraphosy a parahybanu terária o rozměrech 400x400x300 mm(dxšxv) a přijdou mi dostačující
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dr. Zoidberg

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Blackbaron napsal:
Nebo druhá možnost je že bych nechal udělat terárko u sklenáře asi tak za 250kč řikal, že by stálo terárko 30x20x20..ale co to vybavení že....

Zkus nejdriv tu vlastni zrucnost. Ja sem mel doma zbytek skla 40x40cm z vyroby teraria pro chameleona (80x80x40). To byly skla docela velky, takze tyhle sem si nechal narezat u sklare. Ale terarko pro poec. rufilata 15x10x10 sem si narezal prave z toho zbytku sam. To tebou planovany terarko 30x20x20 urcite zvladnes sam. Hod si na papir potrebny dily, at zjistis, jak velkou tabuli skla budes potrebovat a jestli ti to vyjde kolem 1m ctver., tak za to das kolem stovky. Nuz na sklo koupis za dvacku a pak to chce uz jen tu zrucnost. Jestli to chces zkusit, tak ti muzu i pridat par rad, jak rezat sklo. V kazdym pripade je to zajimavy a urcite te to bude bavit. I ten vztah k vlastnorucne vyrobenymu terarku je vetsi. A az budes delat dalsi terarko, tak uz budes mit plno napadu na vylepseni. Koupi hotovyho se o tohle vsechno pripravis...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alik23

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cau. Esi si chces vyrobit terarko sam tak si zkus precist tema "Vlastni vyroba" v teto sekci(je to devate tema z hora). Je tam dost uzitecnych rad...Cau
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Terária Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: