Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy | Euroinfo | Uživatelé

RSS

Stará diskuse

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
Acrantophis dumerili

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Pablos

PříspěvekZaslal: pá září 15, 2006 1:12 am    Předmět: Acrantophis dumerili Odpovědět s citátem

Ahoj,můj hroznýš se mi v poslední době hodně zavrtává do subsrtrátu-bukové štěpky.Bývá zalezlí i několi dní,ale žere normálně.(krajta ani korálovka mi tohle nedělají)Nevím jestli je to u tohotu druhu normální,nebo to může být třeba nízkou vlkostí.
Chováte někdo tohoto hada?jaké máte zkušenosti?díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
906090

PříspěvekZaslal: ne září 17, 2006 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, madagaskarským Hroznýšům bych určitě doporučil vyšší vzdušnou vlhkost. Zahrabávání by mělo být normální a pokud to i po zvýšení vlhkosti nepřestane, tak bych to nebral jako problém. Důležité je, že žere, nemá propadlé oči a pootevřenou tlamu. Další kontrolou jestli je vše v pořádku je čistá exuvie (svlečka). Pokud bude bez porušení, tak i vlhkost je OK! Tak ať se daří... Wink
Pablos

PříspěvekZaslal: ne září 17, 2006 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,díky moc za uklidnění, snažím se deně rosit a projistotu sem mu do terárka dal krabici s vlkým rašeliníkem.Také sem mu přidal substrát,když se mu to tolik líbí,ať se vrtá. Smile
Máš to hodle hada v chovu?Ještě jednou dík a měj se.
906090

PříspěvekZaslal: po září 25, 2006 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

se přiznám, že tohoto hada v chovu nemám a nikdy jsem neměl. Chvilku jsem měl Felsumy, které mají podobný biotop. A taky mě tito (a nejen tito) hadi zajímaji Cool ...jo a vůbec není zač! Ať se daří! Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Hadi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: