Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy
Knihovna
Inzerce
Diskuse
Fotogalerie
Výstavy
Kontakt
Odkazy

RSS

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
Terarijní stěna

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Behe

PříspěvekZaslal: út duben 18, 2006 1:22 pm    Předmět: Terarijní stěna Odpovědět s citátem

Zdravím
Jelikož mi pavouků pořád přibývá a už mě nebaví lítat mez terárkama všemožně rozmístěnýma po bytě, tak jsem se rozhodl postavit stěnu. Ještě s tím nemám žádný zkušenosti, takže by se šiklo pár rad do začátku, třeba na co si dát pozor, jak to co nejefektivněji vyřešit a podobně. Moje představa je, že si nechám vyrobit kovovou konstrukci, do které poskládám vedle sebe terária. Ale co se týče osvětlení a vyhřívání se mi docela zamlouvaly fotky tuším od Štěpána, jak má v každým teráriu ten květináč se žárovkou. Můj první nápad byl nechat si tam udělat zářivku nad každou řadu teráríí, ale obávám se, že už tak to bude za nekřesťanský peníze a zářivka by tomu ještě přidala. Taky bych měl asi strach z té žárovky, aby to pavoukovi nějak neublížilo (třeba aby na to nevlezl a nespálil se)... A pokud někdo ví, kde v Brně nechat tohle udělat za co nejmíň peněz, tak budu zauzlován Smile
Díky za připomínky a rady k té konstrukci a podobně. Nechci po měsíci zjistit, že jsem za to vyhodil fůru peněz a že bych to teď udělal úplně jinak.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zeek

PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2006 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zdar, do něčeho podobného sem se zatím nepouštěl takže ti moc neporadím, ale těch žárovek se bát nemusíš. povouk pozná že je tam moc velký horko a nepoleze na ni, takže se nespálí. pokud se bude chtít 'nahřát' tak zůstane pod ní Wink
Malik

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2007 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

byt tebou tak bych jako osvetleni pouzil cerveny led dody(mají nizky prikon) a za spodni teraria bych dal jednu zarivku a nechal nad ni mezeru aby teplo mohlo stoupat nahoru k dalsim terariim a prihrivat je zezadu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Terária Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: