Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy | Euroinfo | Uživatelé

RSS

Stará diskuse

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
zavírání teraria

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
vhojta

PříspěvekZaslal: so duben 01, 2006 8:19 pm    Předmět: zavírání teraria Odpovědět s citátem

Zdravím. Mám v plánu se vrthnout na vyrobu vlastního terarka, jen bych potřeboval poradit s dvířky. Můžete mi někdo poradit, jakym zpusobem jste to řešili, nejlépe třeba poslat nějakou fotografii. Moc děkuji...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wattie
Moderátor

PříspěvekZaslal: po duben 03, 2006 8:06 am    Předmět: Re: zavírání teraria Odpovědět s citátem

vhojta napsal:
Zdravím. Mám v plánu se vrthnout na vyrobu vlastního terarka, jen bych potřeboval poradit s dvířky. Můžete mi někdo poradit, jakym zpusobem jste to řešili, nejlépe třeba poslat nějakou fotografii. Moc děkuji...

Už jsi se tady na strance díval? ...Nebo tě taky nebaví hledat a číst?
Jean-Jacques

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravím, zajímalo by mne jak se jmenuje to zavírání (takový ten motýlek na teráriích, která mají panty nahoře a motýlka na zavření dole) na této fotce, a jestli se prodávají i v menším provedení. nebo jestli někdo ví o něčem lepším, kromě "suchého zipsu" který mi připadá opravdu otřesný.

http://www.arachnomania.cz/fotogalerie_teraria_druh.php?druh=Albona
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
albona

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jé, moje terárka, to je pěkně stará fotka Laughing

ty terárka už jsem kupovala hotový, ty s tím velkým pantem... když jsem si lepila další sama, kupovala jsem bud jeden menší pant nebo dva malinký... měli by to mít v každým železářství... a toho motýlka dole jsem menšího nesehnala... ale na větším terárku by to nemuselo vypadat tak blbě, tohle jsou kostky 20x20x20...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jean-Jacques

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky, perfektní řešení, ale dám to asi úplně na stranu a panty doleva, otvírání do boku.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Terária Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: