Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy
Knihovna
Inzerce
Diskuse
Fotogalerie
Výstavy
Kontakt
Odkazy

RSS

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
Fufius sp. chov

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
LubosP

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2012 9:40 pm    Předmět: Fufius sp. chov Odpovědět s citátem

Dobrý den,
mám doma mláďata druhu Fufius sp. Rurrenabaque.
Vím, že to jsou pavouci z Bolívie dorůstající do zhruba 2 cm.
Nemůžu k nim však vůbec dohledat jaké jsou jejich nároky - teplota, vlhkost.
Máte prosím k tomuto druhu bližší informace? Děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nery
Moderátor

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2012 11:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, k 80% druhů pavouků tyhle informace nikde sepsané nejsou, chovatel se prostě mrkne na netu jaký jsou tam teplotní a vlhkostní podmínky během roku a přizpůsobí se...
Jinak když jsem je chytal, přes den většinou kolem 25-30°C, každej den přeprška, občas i pořádný slejvák. Během delšího hnusnýho počasí teplota klesla i na 15°C. V noci kolem 23°C Vše se to počítá do vrcholného období sucha. Suma sumárum je chovej jako Cyriocosmus perezmilesi který jsou v Rurre taky a budou ok. Very Happy

Ps kdybys je měl náhodou ode mě, tak jsem zjistil, že ty co sem před měsícem nebo dvěma prodával, byly od samice kterou sem chytil na jiný lokalitě(Coroico) a do ceníku sem se spletl a napsal Rurre(ti z Rurre pocházejí od jiného pavoukáře) Nejspíš to bude to samé, ale ale...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
LubosP

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2012 11:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nery napsal:
Zdar, k 80% druhů pavouků tyhle informace nikde sepsané nejsou, chovatel se prostě mrkne na netu jaký jsou tam teplotní a vlhkostní podmínky během roku a přizpůsobí se...
Jinak když jsem je chytal, přes den většinou kolem 25-30°C, každej den přeprška, občas i pořádný slejvák. Během delšího hnusnýho počasí teplota klesla i na 15°C. V noci kolem 23°C Vše se to počítá do vrcholného období sucha. Suma sumárum je chovej jako Cyriocosmus perezmilesi který jsou v Rurre taky a budou ok. Very Happy

Ps kdybys je měl náhodou ode mě, tak jsem zjistil, že ty co sem před měsícem nebo dvěma prodával, byly od samice kterou sem chytil na jiný lokalitě(Coroico) a do ceníku sem se spletl a napsal Rurre(ti z Rurre pocházejí od jiného pavoukáře) Nejspíš to bude to samé, ale ale...

Super, dekuji za info. Pavoucky mam od nekoho jineho...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: