Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy
Knihovna
Inzerce
Diskuse
Fotogalerie
Výstavy
Kontakt
Odkazy

RSS

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
Vitaminy?

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Vita

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 10:02 pm    Předmět: Vitaminy? Odpovědět s citátem

Ahoj, poridili jsme si malou Elaphe guttata a rad bych se zeptal na podavani vitaminu temto malym hadkum. Rad bych mu zajistil vhodne podminky pro vyvin a rust a nikde jsem nenasel podavani vitaminu temto hadum, nebo hadum obecne, myslim tim konkretni vitamoiny a davky na hmotnost hada v konkretnich intervalech. Je to vubec nutne? Zase vim, ze znamym takhle posla zelva. Poredte mi nekdo prosim. Predem dekuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Crowbar(Milda)

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 2:06 pm    Předmět: Re: Vitaminy? Odpovědět s citátem

Vita napsal:
Ahoj, poridili jsme si malou Elaphe guttata a rad bych se zeptal na podavani vitaminu temto malym hadkum. Rad bych mu zajistil vhodne podminky pro vyvin a rust a nikde jsem nenasel podavani vitaminu temto hadum, nebo hadum obecne, myslim tim konkretni vitamoiny a davky na hmotnost hada v konkretnich intervalech. Je to vubec nutne? Zase vim, ze znamym takhle posla zelva. Poredte mi nekdo prosim. Predem dekuji.
Ahoj:)Není potřeba dodávat vitamíny...Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dobby

PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2009 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim hadům jsem nikdy žádný vitamín k potravě nedával. Myslim že když je krmenej normální živou potravou, nebo čerstvě zabitou z vlastního chovu, tak by problém neměl být. Neřikám že nemůžou bejt ze zverimexu atd ale dost lidí si je raději chová doma.
S krmenim ti nikdo asi moc neporadí, prostě krm aby nebyla tlustá ani hubená. To poznáš ( snad )... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vita

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky, snad jo... faktem je, ze je to nenarocny chovanec..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Hadi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: