Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy | Euroinfo | Uživatelé

RSS

Stará diskuse

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
Útěk Korálovky šedé
Jdi na stránku 1, 2  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
peetr3301

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 3:30 pm    Předmět: Útěk Korálovky šedé Odpovědět s citátem

Ahojte, včera mi utekla z terária korálovka šedá, vůbec netuším jak se jí to podařilo, protože tam měla jen centymerlové 3 dírky pro vzduch, nahoře terária velkého 100cm délka 40cm výška a 35cm hloubka, had měří asi 60cm. Jelikož utekl v pokoji kde mám podlahu , tak jsem na zem k topení, které jsem zapnul, dal ručník misku s vodou, a skořábku do které se ráda schovávala. Nad to jsem umístil lampičku. Proto Vás prosím, jestli nemáte nějaké zkušenosti s útěkem jakéhokoliv hada, případně poradit jak ho dostat. Samozdřejmě živého...... Předem moc děkuji. Fotky mám na svích stránkách : www.peetr.blog.cz předem všem děkuji. Petr.
Dobby

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, jediný co ti kdo může poradit je asi prohledat celej barák ( začít tam kde měl terárko ). Prostě všechny mezery atd Rolling Eyes Ale tim všechny myslim úplně všechny, je o tom na hodně webech dost napsanýho, že někomu něco uteče. Mě osobně přijdou tejty dotazy celkem stupidní, ptát se co/jak/kde hledat zvíře které uteče u někoho doma. Neutral Prostě jedno jednoduché řešení, hledej a to hned ...

PS. Vysedávání na forech ti toho hada nenajde Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peetr3301

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 3:49 pm    Předmět: Útěk Korálovky šedé Odpovědět s citátem

Ja se neptal kde ho mam hledat, ale co mam víc udělat proto aby se našel, zvíšit procento , ja jsem toho prohledal dost, a obětuju 5 minut napsani o radu na foru než hledat zdlouhavě stejnej případ........ A jestli ti to přijde stupidní tak mi neodpovídej........ ale dík za snahu poradit dobby Smile
Dobby

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty se ptáš kde ho hledat, pokud teda bydlí někdo z tech co sem chodí u tebe doma, nebo k tobě chodí, tak bude vědět jak to máte doma zařízený a podle toho ti poradí. Fakt promin ale prohledal jsem "dost" je podle mě celkem málo, protože kdyby si toho prohledal dost, tak už ho najdeš Wink Kdybych to zvíře chtěl opravdu najít, tech 5 minut bych radši vložil do toho zdlouhavého hledání. Silenced

Víš jak máte u rohu mezi parketama tu díru, tam určitě zalezla, sice tam neni teplo ale ona měla hlad a tam kořist najde :P Už mlčim Laughing
peetr3301

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 3:57 pm    Předmět: Útěk Korálovky šedé Odpovědět s citátem

Ty asi nechápeš že jsem se neptal,, kde ho mám hledat,, . Pořádně si pročti , na co jsem se ptal ,no já ti to zrekapituluju. Ja se ptal jak bych ho mohl nalakat líp než na teplo od lampičky , topení a misku s vodou, ta je jen na vlhkost....... a né kde ho mám hledat Smile ale snad už jsi to pochopil.
peetr3301

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 3:58 pm    Předmět: Útěk Korálovky šedé Odpovědět s citátem

No nic, zatím, jdu na obyvák Very Happy
Dobby

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A já se tu snažim říct, že ti stejne nikdo neporadí, prostě musíš hledat, nebo to budeš mít v baráku jednu lampičku a čekat jestli se náhodou had nepřiplazí. Sám sis poradil kde hledat, tak to zkus pořádně Rolling Eyes
peetr3301

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 4:02 pm    Předmět: Útěk Korálovky šedé Odpovědět s citátem

Já hledám....... A taky mám toto na lákání aby to zvíšilo PROCENTO že se najde..... Vše ti musím opakovat?? Hledám hledám a hledat taky budu. Ale podle mě je celkem dobrej napat stou lampičkou, protože když mi utekla vaganska tak na vlhkej hadr a lampičku tam došla během 15 minut, takže jsem ju nestihl ani najit, našla se sama...
Pivec

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
když mě před lety zalarmoval známý že mu utekla korálovka tak jsem běžel k němu domů a našli jsme jí za skříní(na které bylo terárko) pod kobercem,takže moc cesty si nedala. A můj soused, který má doma hadů opravdu požehnaně mi také říkal, že hady najdeš vždy někde poblíž. Určitě jej nalákáš hlavně na teplo. Lovu zdar
Určitě dej vědět jestli jsi našel
peetr3301

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 12:19 pm    Předmět: fgxch Odpovědět s citátem

diky moc, skříně jsem prohledal... ja se ještě pořádně podívám párkrát pro jistotu, určo ti dám vědět jak jsem dopadl, diky Wink
peetr3301

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 5:10 pm    Předmět: s Odpovědět s citátem

tak už jsem ho našel, zavíram dveře, najednou něco křuplo a vypadl odněkud, ale naštěstí je v pořádku, ale to křupnutí mi dělá starost, je možné že by se mu něco mohlo stát vážného? Případně spravilo by se to svléknutím? Díky...
Pivec

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čau
gratuluju k nálezu
no jestli křuplo něco ve zvířeti tak to nebude dobré. Svlekem se to nespraví myslím. Každopádně jestli mu něco bude tak to rychle na jeho chování poznáš
Přeju hodně štěstí
peetr3301

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 9:02 pm    Předmět: s Odpovědět s citátem

diky, myslel jsem si že se to svlekem nespraví, jo a jak se uklidnil po tým šoku , tak se chová normálně, šmejdí po terárku, zítra koupím myš a myslím si že to bude vpohodě......
Pivec

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Snad hadovi teda nic není. A když myš sežere tak by to mělo být ok
Hodně zdaru v chovu
Nery
Moderátor

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ono pár žeber sem nebo tam nebývá pro hada žádnej problém když nic neperforují...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Hadi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: