Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy | Euroinfo | Uživatelé

RSS

Stará diskuse

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
Seznamka
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Jin Kazama

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 1:07 am    Předmět: Seznamka Odpovědět s citátem

Jako začátečník bych si přál, aby mě v poznávání říše pavouků vedl zkušený chovatel a aby mi byl vždy nápomocen při problémech závažných které mohou ohrozit život našich chovanců, ale i při každodenních strastech, které znepokojují většinu mladých chovatelů. Takže jsem z okolí HK chcete mě ???
t3rror

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 6:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ty jo co to je??? Laughing Laughing Laughing to snad nee... Clap Mr. Green

http://www.terroramajky.estranky.cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KOLEKTOER

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je dobrá magořina.
Kdo není schopen stát na vlastních nohách, nezasluhuje respekt. A navíc, tady je tolik textu plného rad a doporučení, že snad velký teplý bratr není třeba!
Jarda
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nahodou je to dobra sranda. Clap
Jin Kazama

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 2:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a o tom je pokec ne A že mi někdo nadává jak trapné to je nevadí , ale i on pozná jak důležité je to co jsem napsal.......
t3rror

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mno většinou se tu do diskuze zapojují lidi co mají už nějaké ty roky,měsíce chovatelství za sebou.takže nemyslím že po tom cos tu napsal hnedka všichni budou zhánět ,,partnera'' Smile Já myslím,že chovatel sklípkanu je právě rád že se o své chovance muže starat sám (teda u mě to tak je)..mám u sebe v chovu kolem 150 kousků ( a to nepočítám odchovové prcky v 1-3sv se kterými je právě ta největší práce).Ty jsi začatečník podle toho co tu píšeš-takže kolik mužeš mít sklípkanu 10?myslím že je mužeš zvladnout a i problémy co s tím souvisejí.Pokud s e vyskytne něco závažnějšího..není problem se zeptat zde na arachnomanii,ale jinak ,,,,

Nekamenujte mě..jen jsem řekl svůj názor Thinking

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Iverson
Moderátor

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

150 odrostlých pavouků, to je paráda, to bys mohl něco nafotit do galerie.... Clap ...nemyslím jednotlivý druhy, ale celý tvoje chovatelský zařízení, regály, police a tak, aby se ostatní mohli podívat, jak je to parádní, když je tolik pavouků pohromadě...... Wink
t3rror

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

klidne mužu něco nafotit..i když já ti už fotky posílal...mam koplem 150 druhu v 5-nekolikatem svleku..nektere v krabickach nektere v terarkach.. muzu ti to nafotit Cool

Iverson
Moderátor

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně, pavouky od tebe máme, ale já myslel jako vyfotit celej komplex, aby si lidi udělali představu.....třeba nějak takhle:

http://www.arachnomania.cz/fotogalerie_teraria_druh.php?druh=Krej%E8%ED%20Vratislav%20
http://www.arachnomania.cz/fotogalerie_teraria_druh.php?druh=Petrykowski%20Pawel
http://www.arachnomania.cz/fotogalerie_teraria_druh.php?druh=Pl%EDhal%20%8At%ECp%E1n
t3rror

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mno neco takovyho s e pokusim blejsknout..jenze ja to nemam v jedne polici( nemam tolik terarii) ..mam to rozmisteny po pokoju,ale nejak to blejsknu

Jin Kazama

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 12:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ach jo to jsem to zase schytal omlouvam se za tohle téma jen prostě nemám nikoho s kým bych si o chlupáčích pokecal každý se oklepe a s ošklíbnutím povídá aaaaaaaaa pavouci aaaaaaaaa tak to radši smaaažte děkuju
SpAdY

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 7:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

každej někdy uklouzne Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Waver
Účet zablokován

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 9:40 am    Předmět: Re: Seznamka Odpovědět s citátem

Jin Kazama napsal:
Jako začátečník bych si přál, aby mě v poznávání říše pavouků vedl zkušený chovatel a aby mi byl vždy nápomocen při problémech závažných které mohou ohrozit život našich chovanců, ale i při každodenních strastech, které znepokojují většinu mladých chovatelů. Takže jsem z okolí HK chcete mě ???

][_, [[]] ][_, Laughing Laughing Laughing dobrá sranda Very Happy
a co by klouzal prosim tě, rozjel srandu v užitečným, ale jinak ponurým fóru, řekl bych že je ze stejnýho těsta jako já (jen mě padaj "nesmysly" přímo z huby mezi hafec lidma)...muhehe Clap radóóst
kamčány

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile ja se mu nedivim. nerikam, ze jsem chovatel dlouho (vlastne ani nerikam, ze jsem chovatl Laughing ) ale taky jsem mel zezacatku chut s nekym poradne pokecat a taky me napadaly kraviny a vzdy jsem chtel resit neco (asi) nepodstatneho. Mr. Green myslim, ze Iverson vi na jaky pí**** jsem se ho ptal.....a asi jeste ptam Embarassed Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jean-Jacques

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A to sis představoval, že tě ten tvůj pavoučí kamarád bude jezdit navštěvovat, budete spolu chodit na kafe, a pak si rozloží karimatku a budete kecat až do čtyř do rána a pak mu mamka ráno udělá snidani...? Very Happy Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na: