Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy | Euroinfo | Uživatelé

RSS

Stará diskuse

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
Kolísání teploty v teráriu

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
A.n.t.o.s

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 12:59 pm    Předmět: Kolísání teploty v teráriu Odpovědět s citátem

Zdravím, mám dotaz nainstaloval jsem si do terária žárovku 15 W jako vytápění. Mám malé terárko které mi to vytopí za cca 30 min na 27°C, přitom běžná teplota bez vytápění je 23, ale z 27 mi to během cca hodiny spadne zase na 23. Kdybych ho nechal svítit tak to pořád naskakuje a za hodinu by tam bylo jak na poušti. Proto se ptám jestli je lepší nechat teplotu sice ne optimální ale stálou, nebo co hodinu přitápět a nechat teploty lítat?? Díky za Vaše rady a názory. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOLEKTOER

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak si tam zapoj termostat...
A.n.t.o.s

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no to by taky šlo, ale šlo mi o to jestli je kolísání teploty mezi 27 a 23 stupňu moc nebo ne kdybych mu to zapínal sám. A jinak s tím termostatem to zapíná když teplota klesne o kolik?..... nebo na jaké rozmezí se to nastavuje,
Nerez

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na termostatu si nastavíš teplotu a ono ti ji drží, jak to klesne myslím tak o 1 stupeň oproti nastavené teplotě tak se to sepne a při dosažení teploty zas vypne. Ten můj termostat je z toho někdy ale nějakej pomatenej Rolling Eyes
A.n.t.o.s

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A kdybych tam nedával termostat, a zapínal to sám? Jde mi o to jestli nevadí když tam bude mít jednou 23 a jednou 27°C jestli není lepší třeba 23 ale pořád než takové střídání v noci by to nejelo takže těch 23 a přes den jak bych to zapínal no. hlavně nevím co je lepší pro toho pavouka jestli mu udělat občas teplíčko nebo to nechat radší stálé.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Terária Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: