Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy
Knihovna
Inzerce
Diskuse
Fotogalerie
Výstavy
Kontakt
Odkazy

RSS

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
Labidognathní pavouci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Nery
Moderátor

PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 12:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď jsem si vzpoměl, že sem si na minulý burze taky pořídil pavoučky mimo čeleď Theraphosidae ... většinou těmhle potvůrkám odolávám, ale když jsem viděl ty úžasný snovací bradavky, inceiácký pruhování a 5cm v těle samičku, pár mláďat sem si prostě musel odnést Smile
Jedná se o silně zapřádající (1sv mlade vyplete prostor filmovky za cca 2-5hodin) babouky z čeledi Dipluridae, rod je to Linothele, druh bohužel zatím sp. ...ale vzhledem k poměrně nezaměnitelnému vzhledu a počtu druhů v chovech by to snad neměl být problém.
Chovanci jsou to úžasní a všem je doporučuji - taky jsou slušný lovci Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
formi

PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2006 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nery napsal:
Teď jsem si vzpoměl, že sem si na minulý burze taky pořídil pavoučky mimo čeleď Theraphosidae ... většinou těmhle potvůrkám odolávám, ale když jsem viděl ty úžasný snovací bradavky, inceiácký pruhování a 5cm v těle samičku, pár mláďat sem si prostě musel odnést Smile
Jedná se o silně zapřádající (1sv mlade vyplete prostor filmovky za cca 2-5hodin) babouky z čeledi Dipluridae, rod je to Linothele, druh bohužel zatím sp. ...ale vzhledem k poměrně nezaměnitelnému vzhledu a počtu druhů v chovech by to snad neměl být problém.
Chovanci jsou to úžasní a všem je doporučuji - taky jsou slušný lovci Wink

tak to mě mrzí, že jsem tam nebyl Crying or Very sad
smím-li se zeptat od koho a za kolik ??
jinak podobně dlouhý snovací dradavky má i čeleď Hersiliidae jeden kousek už mi prošel pod rukama bohužel záhy uhynul, asi byl znaven po dovozu Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Nery
Moderátor

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl je Dejv Š. a měl jich myslim celkem dost - v krabičce u samice se to mladatama jen hemžilo.Byly tušim po 150,- ale nějaký slevy se dočkal každej.
Mi psal že asi ted v lednu pavouky brat nebude,ale v unoru by v Ládví bejt mohl.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: