Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy | Euroinfo | Uživatelé

RSS

Stará diskuse

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
Lasiodora parahybana zbrkloun

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Začátečnické dotazy a problémy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
honzek86

PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 12:25 pm    Předmět: Lasiodora parahybana zbrkloun Odpovědět s citátem

Ahoj,
mám dotázek na zkušené chovatele ... rozhodl jsem se pro prvního pavouka. Chtěl jsem B.smithi, tak jsem se vydal pro terárko a ve zverimexu byla malá samička Lasiodora parahybana Smile jelikož byla v malinkém terárku bez úkrytu, nikdo jí nechtěl a mě jí bylo líto, tak jsem si ji odnesl i s terárkem 45x45x30. A teď můj blbý dotaz začátečníka Very Happy mám ji od včera a je to strašný pošuk. Rychle reaguje a při vyrušení naprosto nahodile utíká nějakým směrem. Zatím jsem se dost neotrkal (asi by byla lepší ta smithi) a když se takhle lekne ona, leknu se i já. Tak se navzájem lekáme a lekáme ... Very Happy ale chci se zeptat, jestli mají zemáci a hlavně takovíto zbrklouni jako L.parahybana tendenci vyběhnout po skle ven z terárka? Zatím mám strach odkrýt terárko úplně a šťárat tam rukou (např. jsem ráno odklízel zbytek cvrčka a dnes bych chtěl rosit kout s vodou). Mám strach, že jí jebne, vezme roha a já ji budu lovit po baráku. Nebo je to zbytečná obava? Můžu v klidu obsluhovat terárko a ona bude pobíhat jen po lignocelu? Jaké jsou vaše zkušenosti? Zdrhají vám občas pod rukama ven z terária?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roquenut

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 3:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Váš příběh mi připomíná minulost, když jsem koupil svého prvního pavouka. Mám mnoho otázek, jako je tento.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zahal

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2018 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám ji taky-je to takovej zbrkloun Very Happy ,rozhodně bych tam rukou nešahal-hlavně kvuli chloupkum-to bych se asi udrbal Laughing .Na operace uvnitř používám pinzetu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Začátečnické dotazy a problémy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: