Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy | Euroinfo | Uživatelé

RSS

Stará diskuse

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
Ceny sklípkanů

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Myslíte si, že by měl každý prodávat sklípkany za ceny dle svého uvážení?
Ano
95%
 95%  [ 39 ]
Ne
4%
 4%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 41

Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
wattie
Moderátor

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 10:55 am    Předmět: Ceny sklípkanů Odpovědět s citátem

Tak už je to zase tady a opět mě to nadzvedává ze židle. Opět na ifauně pár primitivů řeší, kdo za kolik prodává pavouky, osočují ty "drahé" i ty "levné". Závist je hrozná věc.... Confused
KOLEKTOER

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stojím na straně názoru - ať si každý prodáva za kolik se mu zachce. A že prý ceny neklesají? Blbost! V tom případě ten "kritik" neví, o čem mluví a na "scéně" se zřejmě moc dlouho nepohybuje. Zatím se téměř vvšechny druhy, které mám, prodávají levněji, než když jsem je kupoval...
Iverson
Moderátor

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Michal má pravdu, není to nic jinýho, než závist....Já osobně se na ceny vůbec nedívám, dívám se hlavně na lidi, kteří prodávají, to je pro mně určující ukazatel. Pokud chci rozšířit sbírku o nový druh tak si klidně radši koupím dražší jedince, ale u prodávajícího mám záruku, že mně z nich opravdu vyroste to co jsem si koupil. Ať chceme nebo ne, na burze se pavouci stávají zbožím se vším co k němu patří, takže funguje i nabídka a poptávka. Stejně jako Ondra a Michal si myslím, že debaty na ifauně jsou mlácení prázdný slámy a svoje sklípkany si může každej ocenit jak chce, protože jen na něm záleží, jestli prodá, nebo ne. Wink
Jarda
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle fakt nekdo na ifaune resi? Tak to me vubec nemrzi, ze tam posledni dobou nechodim.

Souhlasim s tim co tu napsali kolegove predemnou.
wattie
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, řeší. Samozřejmě že nejvíc se tam rozkřikují hrdinní anonymové, jako vždy a všude. Myslím, že jsi Jardo na Ifauně vůbec o nic nepřišel. Nemoderované diskuse na bezobratlých a na terarijních zvířatech jsou dvě největší rádoby "chovatelské" žumpy současnosti u nás, kde si každý anonymní úchyl může do druhého naprosto beztrestně kopnout. Confused
t3rror

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

souhlasím s vámi a myslím že je každýho věc za kolik prodává sklípkany.Ja když jsme měl přednějakou dobou albopilosy v 1sv,a prodaval jsme kus za 5kč,tak jsme dostal i email ve kterem mě jakysí pán ' buzeroval ' za to že K*rv*m ceny atd...njn...i takovy lid ejsou Confused

http://www.terroramajky.estranky.cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jin Kazama

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ohledně těch cen, tak oni klesají a to dost výrazně když jsem začínal koupil jsem samici B. albopilosy za 700kč od chovatele a to už je 8let stačí se podívat na ceny současné. A moje otázka za kolik by jste prodali dospělou samičku Citharischius crawshai teda jestli by vůbec takovou krasavici někdo prodal ..... to není inzerce jen bych chtěl znát názor ceny Já osobně bych neprodal
t3rror

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud bych si ji sám vypiplal,tak bych taky urco neprodal..ale kdybych musel treb az rodinych duvodu tak by byla cena tak monstrozni ze by ji nikdo nekoupil Very Happy Very Happy protoze piplat se s ni 5 let to je dost .. muj nazor...ale odchytove sjou tedka an prodej za 1400 adult

http://www.terroramajky.estranky.cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jin Kazama

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No právě těch 1400 není nějak hodně i když by prodávanej kus musel být ve viditelný kondici.Třeba teď před vánoci jsem koupil H.lividium z odchytu za 700kč již je v teráriu a má se k světu.Teď ukáže jen čas jestli byla mladá a zdravá již je to adult. Tak počkám na další svlek a pak skusím pářit když seženu samce a kolegu který mi s tím pomůže.
Fofan

PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2014 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A ted trosku z jineho soudku, teda spis pohlavi Very Happy mam c. crawshaiy dospeleho samce, kteremu sem prave vytahl 9tou svlecku a vsiml si samcich bulb. Ted se rozhoduju co s nim dal, Mam sklipkanu 5 a nikdy sem neparil, takze bych to radeji ponechal zkusenejsim a nechat ho jen tak dozit nechci. Nesnazim se ho prodat za co nejvic a chtel bych se vyhnout nejake kritice, proto se ptam kolik bych za nej mohl pozadovat, rad si poridim dalsi druh ktery sem jeste treba nemel. Dekuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: