Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy
Knihovna
Inzerce
Diskuse
Fotogalerie
Výstavy
Kontakt
Odkazy

RSS

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
Literatura výhradně o stonohách rodu scolopendra?

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Adam*M14*

PříspěvekZaslal: út listopad 26, 2013 11:35 pm    Předmět: Literatura výhradně o stonohách rodu scolopendra? Odpovědět s citátem

Zdravím všechny Very Happy
Chci se pozeptat zda někdo nevíte jestli existuje kniha zabývající se výhradně scolopendrami? Buď v češtině nebo angličtině. Popřípadě dalo by se stáhnou nějaké pdf s touto tématikou? Chtěl bych si totiž rozšířit obzory, tito živočichové mě velice fascinují. Hlavně z důvodu určování pohlavý. Mám doma pár kousků S. dehanni a pořád nedovedu určit pohlaví Rolling Eyes
Díky moc za případné odpovědi.

Adam
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: