Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy
Knihovna
Inzerce
Diskuse
Fotogalerie
Výstavy
Kontakt
Odkazy

RSS

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
Větrací mřížka do terária
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Quizath

PříspěvekZaslal: so leden 31, 2009 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pouzivajte tahokov, 25x50 cm nejakych 7 eur, neprekusne to ziaden pavuk nema sancu, dostat ho v Hornbachu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pythonpython

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Případným zájemcům mohu zaslat nerezový tahokov i v malém množství po celé republice. Podrobnosti emailem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kubajs

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2010 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem viděl v Globusu velký výběr mřížek, ale nutno koupit větší kus, cena většinou kolem 400kč.
Ideální byl hliníkový plech 20 x 100cm z kruhovými otvory (průměr tak 3mm, vzdálenost otvorů od sebe taky asi 3mm).
Cena 399Kč. Ideální by byl i pro T. blondi, nemá šanci to zničit narozdíl od různých drátěných mřížek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Leech

PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Právě se mi svlékla B. Smithi - 6. svlek (nejsem si tak úplně jistej, koupil jsem ji jako 5. ale velikostně se mi teď nějak nezdá, ale sem amatér a valstně sem ještě naživo neviděl pavouka v 6. a ani5. svleku - má asi 6cm na dýlku) a bojim se toho, že prokousá pletivo. Mám terárko od exo tera - http://www.siera.cz/pro-teraria-teraria-zelvaria-doplnky/exoterra-terarium-kryt-60-x-60-cm-1ks/ -ilustrační kryt. Měl bych jí dát něco odolnějšího, nebo je zatim čas? Děkuju za pomoc. btw vim, že se ptám na kraviny, ale nechtěl bych ji lovit po baráku Smile
Fajmy

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Leech napsal:
Právě se mi svlékla B. Smithi - 6. svlek (nejsem si tak úplně jistej, koupil jsem ji jako 5. ale velikostně se mi teď nějak nezdá, ale sem amatér a valstně sem ještě naživo neviděl pavouka v 6. a ani5. svleku - má asi 6cm na dýlku) a bojim se toho, že prokousá pletivo. Mám terárko od exo tera - http://www.siera.cz/pro-teraria-teraria-zelvaria-doplnky/exoterra-terarium-kryt-60-x-60-cm-1ks/ -ilustrační kryt. Měl bych jí dát něco odolnějšího, nebo je zatim čas? Děkuju za pomoc. btw vim, že se ptám na kraviny, ale nechtěl bych ji lovit po baráku Smile

Já si myslim že pokud je pavouk spokojenej se svým výběhem tak se moc nesnaží utíkat. Mám albopilosu starou v normálním akvárku a z půlky má vršek toho akvárka zakrytej normální děravou záclonou látkovou Smile určitě by to prokousla ale asi sama odcházet nechce. Jo a pokud je to terárko takhle origoš koupený tak by neměla utéct ne? Mělo by to bejt na to stavěný.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leech

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Stavěný by na to bejt mělo, ale po vyprávění jednoho známýho kdy mu najednou zmizel pavouk větrací mřížkou si na to dávám pozor Smile . Třeba u chameleona jsem nechtěl kupovat originální svícení tak sem trochu zadumal a vytvořil jsem tohle http://img31.imageshack.us/i/20110417001.jpg/ . a něco takovýho sem myslel i ke smithce. Jinak u mě taky nemá pavouk moc důvodů k útěku Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Terária Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Přejdi na: