Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy | Euroinfo | Uživatelé

RSS

Stará diskuse

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
přeprava pavouka letadlem

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
martin.petr

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 7:20 pm    Předmět: přeprava pavouka letadlem Odpovědět s citátem

Dobrý den,chystám se letecky do Anglie a zajímalo by mě,jak nejlépe přepravovat pavouka ( grammostola rosea). Smím si jej vzít v nějaké krabičce na palubu, kvůli možným otřesům způsobených zaměstnanci letecké společnosti nakládkou zavazadel do zavazodlového prostoru se mi jej v zavazadle nechat nechce. Nechal bych jej v příručním zavazadle,které si lze vzít na palubu. Předem děkuji za vaše odpovědi a názory.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nery
Moderátor

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když to nikomu neřekneš a nikdo ti na nej nepřijde,tak klidně.

Jestli ale nejedeš na trvalo, nech ho prostě doma(vydrží s minmální péčí roky) nebo ještě líp někomu ho daruj/prodej a na místě si kup novýho Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Gomez

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 11:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím Vás,
menší zvířata mohou být přepravována přímo na palubě letadla s cestujícími, větší pak v zavazadlovém prostoru. (http://www.airport-ostrava.cz/cz/page-postup-pri-odbaveni/)
Problém s možnými otřesy způsobenými zaměstnanci letecké společnosti nakládkou zavazadel do zavazadlového prostoru mi přijde jako nejmenší problém. Ve výšce 10 tisíc metrů (plus mínus nějaký ten km) v zavazadlovém prostoru leckdy bývá dosti chladno. Ikdyž roska by to nejspíše dala Smile
martin.petr

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

děkuji za odpovědi. Doma ho nechci nechávat,jedu na delší dobu a jsem na něj zvyklý(je to miláček).Vezmu jej nenápadně na palubu.Ještě jednou děkuji.
-Karlík-

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja s timhle neporadim, ale nezdase mi moc legalni brat sklipkana na palubu, ale pak hlavne napis jak to dopadlo. . .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
gausssman

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si myslim že dyby si se s někym na letišti domluvil tak že by ti ho nechaly na palubu ale asi by musely mit důkaz že neni jedovatej
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nery
Moderátor

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 11:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jedna perla za druhou Mr. Green VŠICHNI pavouci sou jedovatý! Na převoz živejch zvířat jsou třeba určitá povolení (většinou od obou zemí) a já bych to určitě vyběhávat a platit nechtěl Confused když se pokusíš s někym na letišti domluvit, vsaď se, že ti bud uletí letadlo, nebo pude pavouk rovnou šupem do mrazáku, v lepším případě na záchytku pašovanejch zvířat a eště zaplatíš nějakou pokutu.
gausssman

PříspěvekZaslal: po leden 11, 2010 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No víš vono taky záleží jak je ten pavouk jedovatej jestly tim nekoho dokaže zabít nebo s toho bude mit komplikace a nebo se mu nestane nic a moch by si se domluvit i předem.[/url]
kurec

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2010 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gausssman napsal:
No víš vono taky záleží jak je ten pavouk jedovatej jestly tim nekoho dokaže zabít nebo s toho bude mit komplikace a nebo se mu nestane nic a moch by si se domluvit i předem.[/url]

Ahoj,

1, vyjadřuj se aspoň spisovně prosím.
2, Myslím , že zrovna Neryho , poučovat o nějaký jedovatosti pavouků... je trošku skok vedle , nezaleží až tak jak je pavouk jedovatý , ale na individuální reakci toho, koho kousne.

ad k tématu: Musíš si rozmyslet , jestli Ti to za to stojí riskovat. Taky jsem byl pár měsíců v Anglii , a o můj "chov" sse starala rodina, a ani z daleka , to nebyla jen G. rosea Smile Wink
brachypelma73

PříspěvekZaslal: út listopad 23, 2010 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,ja sam mam takouvou zkusenost ze jsem pavouky prepravoval ve filmovkach v kapse u kalhot s rizikem ze me chyti,nastesti mne nic nenasli i pri osobni prohlidce,ale u druheho letu jsem uz neriskoval a dal je do zavazadla,informoval jsem se u pilota a ten mi rekl ze teplota v zavazadlovem prostoru je stejna jako v kabine pro cestujici,po priletu do cilove destinace jsem pavouky hned zkontrolovat,byli plne zivota a v poradku:))
gausssman

PříspěvekZaslal: út listopad 23, 2010 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

1, vyjadřuj se aspoň spisovně prosím.
2, Myslím , že zrovna Neryho , poučovat o nějaký jedovatosti pavouků... je trošku skok vedle , nezaleží až tak jak je pavouk jedovatý , ale na individuální reakci toho, koho kousne.

ad k tématu: Musíš si rozmyslet , jestli Ti to za to stojí riskovat. Taky jsem byl pár měsíců v Anglii , a o můj "chov" sse starala rodina, a ani z daleka , to nebyla jen G. rosea Smile Wink[/quote]

EDIT Nery : To je dnes nějaká nová zábava postovat prázdné příspěvky?
Dandys01

PříspěvekZaslal: st listopad 24, 2010 6:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně tu nemá co dělat,pač je z 12.ledna Laughing
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: