Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy
Knihovna
Inzerce
Diskuse
Fotogalerie
Výstavy
Kontakt
Odkazy

RSS

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
Výhodné využití pro terarijní tvorečky

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
korkot

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2010 1:20 pm    Předmět: Výhodné využití pro terarijní tvorečky Odpovědět s citátem

Dobrý den, včera jsem s mamkou dělal večeři a když jsem dodělal poslední ubrousek v kuchyni, tak mě napadlo proč nevyužít tu ruličku...

Můj nápad je následující, vyndal jsem papírovou ruličku (o něco delší než od hajzl papíru) došel do garáže pro dvou milimetrový provázek (hnědé až pískové barvy) kterým jsem závitově ruličku kompletně omotal.
Potom jsem popadl sponkovačku na papír a konce ruličky jsem zasponkoval i s konci provázky to drželo dost pevně, ruličku jsem vložil do terária s moji G. roseou.
Zavěsil jsem ji od stropu - k podlaze na které jsem nejdříve odhrnul rašelinu a potom ji zase zandal zpět.
pavouček na tom je immer vére. to je taky důvod proč jsem to dělal, protože měl furt v tendenci léz po skle... Vypadá to velice pěkně a realisticky... je to výbornej nápad také pro stromáky... Smile

HODNĚ ÚSPĚCHU V CHOVU (obrázek nevím jak vložit)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nery
Moderátor

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2010 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

žel vlhkosti to moc nesnese a vcelku pro pavouky nepotřebné.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
korkot

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2010 3:15 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Njn Nery... když ty máš statisíce pavouků tak ti to je v celku na hovno to mas pravu. Ale pro ty co mají 1-10 pavouku, pro ktery maji teraria s nelepsi vybavou tak to je paradni Wink

Od tebe bych lepší odpověď popravdě ani nečekal..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
General01

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo ma par pavouku tak je jasny ze jejich teraria vypadaji jinak nez u tehc co jich maji mraky..tam jde o ucelnost a tam zase o atraktivitu celeho teraria, kdyz to nedela problemy zviratkum uvnitr nevidim zadny problem Very Happy

třeba takhle vypadají moje dvě tarárka Smile

když jich má člověk pár tak si se s tím dá i vyhrát Very Happy
samozřejmě jich mám víc ale každé vypada jinak a i mezi nimi se najdou jen ty co uvnitr nemaji nic nez misticku s vodou jak to ma vetsina velkych chovatelu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Terária Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: