Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy
Knihovna
Inzerce
Diskuse
Fotogalerie
Výstavy
Kontakt
Odkazy

RSS

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
Pandinus Cavimanus + Pandinus Imperator

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
dragon01

PříspěvekZaslal: pá květen 21, 2010 8:32 pm    Předmět: Pandinus Cavimanus + Pandinus Imperator Odpovědět s citátem

Zdravím, chtěl bych se vás zeptat jestli se dá chovat společně v terárku Pandinus Cavimanus + Pandinus Imperator a také křížit mezi sebou??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nery
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá květen 21, 2010 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pravděpodobně se zabijí, kdyby si na sebe zvykli, časem by hrozilo křížení - což je svinstvo největší, proto je k sobě v žádném případě nedávej.

Obecně se dá říct,že nejlepší je chovat v jedné nádrži vždy jen jeden druh živočicha - každý druh má trochu jiné nároky a jakékoli soužití způsobuje chovancům nepřiměřený stres!

Téma patří spíš do štírů, ale jde o takovou otázku, že přemýšlím, jestli má cenu ho přesouvat, nebo to mám rovnou smazat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jarin23

PříspěvekZaslal: so květen 22, 2010 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm taky bych je spíš choval každýho zvlášt,a pokud jde o křížení tak to vůbec nedělej Naughty je to ta největší hovadina a nechutnost !!!!Naughty
dragon01

PříspěvekZaslal: so květen 22, 2010 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dobře díky za odpověď chlapi. Ja jsem v tom uplnej začátečník a nikde jsem právě o tomhlek tématu nemohl nikde na netu ani osobně zjistit jestli se to dá udělat a jaké sou následky, právě mě to zajímalo. Právě bych to chtěl skusit chovat štíry jsem si sehnal i akvárko za litr a je velký 100x50x38(delkaxvíškaxšířka) a musím eště udělat nějaké poklop a trošku vybavit jsem i slyšel že nemusijou mít žádnou žárovku a to jsem i viděl osobně a taky že jim stačí mít topnej kámen a udržovat teplotu a vlhkost, je to možné je mít na dlouhou dobu bez žárovky?
Nerez

PříspěvekZaslal: so květen 22, 2010 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně, oni nepotřebují světlo žárovky, spíš teplo. Takže jak jim dáš zdroj tepla tak jim to bude stačit. Stejně jsou to noční zvířata:)
Nery
Moderátor

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozhodně si kup jen jeden druh,do takového prostoru klidně 10-15jedinců...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Štíři Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: