Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy | Euroinfo | Uživatelé

RSS

Stará diskuse

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
Korálovka kalifornská

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Petr Paulczynski

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 9:42 am    Předmět: Korálovka kalifornská Odpovědět s citátem

Jsem chovatel pavouků. Protože se mi lzalíbila Korálovka kalifornská, přidal jsem ji do portfolia. V prodejně se pěkně vyhřívala pod lampou v maličkém skoro nezařízeném terariu. Dal jsem ji do mtrového terárka, substrát jsem dal originál dřevěné štěpjy pro hady. Ta mrška se zavrtala a je pryč. Jen občas když se zhasne vystrkuje hlavu, zakže vím , že tam je. Je toto chování normální, nebo si zvyká na nové prostředí?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nery
Moderátor

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Všechno co dělá had je vcelku normální, dokonce se občas stane, že normálně chcípne Laughing

Já bych asi ve štěpkách neuměl udržovat vlhkost, podmínky jsi nepopsal moc přesně ale k tomuhle dotazu to snad an neni potřeba,prostě je to ok,korálovka bude nejspíš často zalezlá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Hadi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: