Knihovna | Inzerce | Diskuse | Fotogalerie | Výstavy | Kontakt | Odkazy
Knihovna
Inzerce
Diskuse
Fotogalerie
Výstavy
Kontakt
Odkazy

RSS

Vyhledavac

Diskuse o sklípkanech a jiných potvůrkách
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSSRSS NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 
Kámen

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Dobby

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 1:47 pm    Předmět: Kámen Odpovědět s citátem

Vím že je to takový divný ale napadlo mě, použít kámen místo nějaké větve, která začne po nějaký době v terariu plesnivět.Máte z tím nekdo nějaké zkušenosti? Nebo to používáte a jen já jsem pozadu Smile Myslím to tak že by se našel nějakej pěkně vytvarovanej kámen a dal se místo větve nějakému stromovému druhu. Dík za rady a odpovědi
Podobné věcy se tu řešej pořád ale toto jsem nenašel. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nery
Moderátor

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čus,
mno já používal hodně břidlice,sou fajný a u stromáků žádnej problém pro Pojky uplně super pče sou těžký a potřebujou oporu, ale u zemáků musí bejt tak velkej ten kamen aby se opíral pod substrátem v rohu a zároveň na protější stěně. Jinak se mi stávalo že to zemáci podkopali a jednu Brachypelmu mi kamen zabil když se mi smekla krabice z ruky takže pozor na to. Daj se i posadit do silikonu,ale to zas se blbě čistí pak...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dobby

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nery napsal:
Čus,
mno já používal hodně břidlice,sou fajný a u stromáků žádnej problém pro Pojky uplně super pče sou těžký a potřebujou oporu, ale u zemáků musí bejt tak velkej ten kamen aby se opíral pod substrátem v rohu a zároveň na protější stěně. Jinak se mi stávalo že to zemáci podkopali a jednu Brachypelmu mi kamen zabil když se mi smekla krabice z ruky takže pozor na to. Daj se i posadit do silikonu,ale to zas se blbě čistí pak...

Ok... tu bridlici o ktery jsi psal sem mel na mysli Smile mam ji doma docela dost, ktere zbyly matce ze skalky Very Happy takze je zbavim vseho co by mohlo uskodit pavoukum a zkusim to tam dat;-)Dik
wattie
Moderátor

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Také používám občas v teráriích břidlici, pískovec, nebo štípaný čedič. Dobře se s nimi pracuje, tedy obzváště s břidlicí a pískovcem.
KOLEKTOER

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pro Dobby: pokud zadáš do položky "Hledat" třeba slovo "kameny", najdeš diskuze, kde se téma probíralo, včetně těch, kde se mluvilo o náhradě větví kameny...
Už se toho na Arachnomanii probralo tolik, že se vyplatí nejdřív Hledat .-) a pak se ptát.
Dobby

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KOLEKTOER napsal:
pro Dobby: pokud zadáš do položky "Hledat" třeba slovo "kameny", najdeš diskuze, kde se téma probíralo, včetně těch, kde se mluvilo o náhradě větví kameny...
Už se toho na Arachnomanii probralo tolik, že se vyplatí nejdřív Hledat .-) a pak se ptát.

No ja se koukal a nenasel jsem konktretne pro stromove druhy, asi jsem teda hledal blbe, kdyztak mi sem hod odkaz na topic kde to je. U zemnich mi je to jedno ale zajimalo me jen to, jestli stromakum vadi treba kdyz si musej delat hnizko na kameni, kdyz v prirode stavej na stromech(myslim teda ) .
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Arachnomania -> Terária Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: